Cemil Meriç Pisuvar Tıkanıklığı Açma

Cemil Meriç Profesyonel Çizgide Teknolojik Hizmetler Uzun süre kullanılan borularda veya giderlerde tıkanma sorunu oluşması, son derece normal bir durumdur. Ancak bu sorun daha fazla büyümeden, Cemil Meriç Profesyonel bir müdahalede bulunmak gerekmektedir. Aksi halde yapılan yanlış uygulamalar ile giderlerdeki sorunu daha da ileri boyutlara taşıyacak ve çok daha büyük masraflara neden olacaktır. Cemil Meriç Firmamızın size sunduğu  pisuvar gideri açma hizmetlerinde borulara herhangi bir zarar verilmeden ve kırma işlemi uygulamadan en pratik biçimde bir çalışma sergilenmektedir.

  Cemil Meriç Su Giderlerinin Tıkanması

Cemil Meriç Su giderleri genellikle banyolarda ve balkon gibi alanlarda yer almaktadır. Özellikle banyolarda kullanılan giderler zaman içerisinde banyonun kullanımı ile birlikte sabun artıkları, saç ve çeşitli atık maddeler ile tıkanabilir. Balkonlarda da dışarıdan gelen toz, esen rüzgarlar ve yağan yağmurlar ile gelen çeşitli maddeler giderin tıkanmasına neden olmaktadır. Bu tür sorunlarda eskiden yapılan müdahalede giderin bulunduğu kısımdaki fayansların kırılması, boruların tamamen açılması gibi zahmetli uygulamalar söz konusu olmaktaydı. Ancak günümüzde kullanılan teknolojik imkanlar  pisuvar tıkanıklığı sorununu çok daha kolay biçimde çözmeye olanak tanıyor. Cemil Meriç Firmamızın size verdiği bu hizmetlerde teknolojik cihazlar kullanılarak, kırmak veya sorunlu bölümü tamamen açmak zorunda kalmadan tıkanıklık tespit edilmekte ve tıkanıklığın boyutuna göre en uygun yöntemler kullanılarak sorun giderilmektedir.

  Cemil Meriç Su Gideri Açmada Kullanılan Yöntemler

Günümüzde bu konuda kullanılmak üzere tasarlanan bazı teknolojik cihazlar mevcuttur. Bu cihazlar, sudan etkilenmeyen bir kamera sayesinde tıkalı giderin içerisine gönderilerek, tıkanıklığı herhangi bir kırma işlemi uygulamadan tespit etmek amacı ile kullanılmaktadır. Aynı yöntem ile zeminde yer alan su borularında herhangi bir kaçak söz konusu ise, bunun da tespit edilmesi çok kolaydır. Bu sayede evin içerisinde büyük bir tadilat işlemine gerek duyulmadan tıkanıklık tespit edilmekte ve ardından da yine özel cihazlar kullanılarak tıkanıklık açılmaktadır.

Tecrübeli çalışanları ve Cemil Meriç Profesyonel çalışma anlayışı ile sizlere  pisuvar tıkanık açma konusunda etkili çözümler vermekte olan firmamız, bahsedilen tüm bu teknolojik imkanları kullanarak, mutfak, banyo, balkon giderlerinde meydana gelen tıkanma problemini en kısa sürede çözmektedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.